top of page
IMG_E6313.JPG

Nazywam się Joanna Kubik  i jestem właścicielem Kancelarii Adwokackiej, która oferuje fachową pomoc prawną, przy zachowaniu zasad pełnej rzetelności i uczciwości, a także tajemnicy zawodowej oraz etyki adwokackiej.

Ukończyłam studia prawnicze, w trakcie których otrzymywałam nagrodę Rektora dla najlepszych studentów, a nadto czynnie działałam w ramach Studenckiej Poradni Prawnej udzielając porad prawnych.

 

Kolejnym etapem było odbycie trzech lat aplikacji adwokackiej pod patronatem adwokata Janusza Hańderka. Podczas aplikacji zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań sądowych oraz sporządzaniu pism procesowych. Dodatkowo w tym czasie, czynnie działałam także w Fundacji – jako prawnik udzielający porad prawnych, a nadto byłam członkiem samorządu aplikanckiego.

Zwieńczeniem pięciu lat studiów i trzech lat aplikacji było uzyskanie pozytywnego wyniku z zawodowego egzaminu adwokackiego i wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej.
 

Rozwijając swoje zainteresowania, ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

Dodatkowo, w ramach szkolenia z mediacji przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej uzyskałam tytuł mediatora.

Jestem więc tutaj, aby Ci pomóc, zapewniając – co wbrew pozorom niezwykle istotne – cierpliwość i umiejętność wysłuchania. Oferuję Ci indywidualne podejście do Twojej sprawy, zapewniając niezbędne wsparcie merytoryczne, dążąc przy tym do tego, aby skomplikowane zagadnienia prawne i trudna nomenklatura prawnicza stały się jasne i zrozumiałe. Omówienie sytuacji w jakiej się znalazłeś, możliwych rozwiązań prawnych i skutków z tym związanych, pozwoli Ci na podjecie decyzji w zakresie charakteru mojej pomocy, która może przybrać formę porady prawnej, pomocy w sporządzeniu pisma czy też kompleksowej obsługi i prowadzenia sprawy. 

 

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej pomocy prawnej udzielanej zarówno klientom indywidualnym, jak również w obsłudze prawnej firm i podmiotów gospodarczych.

bottom of page